Yeni Evinize Hoşgeldiniz

Çocuklarımızın sevgi, saygı, sorumluluk, yardımseverlik, doğruluk, dürüstlük, güven, özgüven ve hoşgörülü birer birey olmalarını sağlamak için çıktığım bu yolda bana en çok cesaret veren şey kendi kızım oldu. Tüm çocuklarımızın hayatına dokunarak onları geleceğe hazır birer birey olarak kazandırmaya söz veriyorum. Nasıl mı? Gelin kahvemi için anlatayım

Deniz Uysal

Kurucu Müdür

Ebeveynler Bizi Tercih Ediyor

Neden Şirin Ada?

3

Eğitimde Kaçıncı Yıl

7

Uzman Öğretmen

234

Mutlu Çocuklar

1653

Aktivite

Misyonumuz

Ankara Çayyolu’nda Kreş ve Gündüz Bakım Evi olarak güven veren, evrensel düşünceyi benimsemiş, fikri ve vicdanı hür bireyler yetiştirmek ve önündeki engelleri kaldırmak.

Vizyon

Eğitim alanında daima büyüme Türkiye'de çocuk eğitiminde yön gösterme, ebevenylerin devamlı gelişmelerinin yanı sıra uzun vadede vazgeçilmez olmanın yanı sıra her ebeveynin önermesi.

Çayyolu’nda öncelikli tercih edilen. Dünya standartlarına uygun bir eğitim anlayışıyla, çocuklarımızı okul dönemine hazırlayan. Başkentin adından söz ettiren kreş ve gündüz bakım evi olmak ve kurum kültürü ile alanında uzman personellerle, gelişime odaklı, güvenilir bir kurum olarak tanınmasını sağlamaktır.

Hedefler ve Amaçlar

*Çocuklarımızın oyun dönemlerini en mutlu ve verimli bir şekilde geçirecekleri etkinliklerle, iletişim becerilerini ve öz disiplin yeteneklerini arttırabilecekleri bir huzur ve güven ortamı sağlamak.
*Çocuklarımızın öğrenmede aktör, seçici ve karar verici olmalarını sağlamak.
*Öğretmenlerimizin ise teşvik edici ve yol gösterici birer rehber olmalarını sağlamak.

Eğitim Anlayışımız

Eğitim anlayışımızda her çocuğumuz bizim için farklıdır.
Bu nedenle de birden fazla eğitim modelinden ilham alarak yolumuza devam ediyoruz.

Çocuklarımızın bireysel farklılıklarını ortaya çıkararak.bireysel gelişimlerini özgür ve sakin bir ortamda sağlıyoruz.(Montessori )

Çocuklarımızın yaratıcılıklarını destekleyerek çok yönlü gelişmesini sağlıyor ve böylece okulunu bitirdikten sonra kendi yolunda kimseye ihtiyaç duymadan büyük bir özgüvenle hayatında ilerlemesini sağlayacak ilk adımı atıyoruz(Waldorf)

Çocuklarımız proje bazlı çalışmayı öğrenerek, işbirliği içinde çalışmayı, sorunları ve anlaşmazlıkları çözme becerisi ediniyor. ( Reggio Emilia )

Çocuklarımızın eğitimsel deneyimlerinde öğrendikleri becerileri bir sonraki döneme taşıyabilen problem çözücü ve karar verme yetisi olan bireyler olarak yetişmesini sağlayan. Aynı zamanda UNİCEF tarafından en iyi eğitim sistemi ödülünü alan ( High Scope Öğrenme Modelini ) uyguluyoruz.

Anne Sevgisi İle

Çocuklarımızı anne sevgisi ile büyütüyor, gelişimlerini bu gözetimle izliyor, çocuklarımız mutlu olduğunda mutlu oluyoruz.

Profesyonel Eğitmenler

Çocuklarımız katılmış olduğu etkinliklerde uzmanlar tarafından gözetlenir, çocuğunuz ile ilgili psikolojik durumları dahi tarafınıza raporlanır.

Sözleşme Şartları

Sizleri gereksiz evrak ve sözleşme standartlarına maruz bırakmadan bu süreci en minimuma indirerek objektif bir biçimde bilgilendiriyoruz.

Öğretmen

İstemiş olduğunuz eğitmeni kendiniz belirleyebiliyor ve ilerleyen süreçte değişiklik yapabiliyorsunuz.

2019-2020 Sezonu için çocuğunun yerini ayırt.

Doğa ile iç içe doğal beslenen çocuklarımız eğitimde öncü Şirin Ada'ya şimdi kayıt ol.

İletişime Geç!

Or Call 0312 240 04 94